Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri
29 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.425 kez okundu.

 Tesettür Abiye Modelleri

 Tesettür-Dantel-Detay-Abiye-Modelleri
Tesettür abiyeler kapalı bayanların sıklıkla tercih ettiği ve büyük bir şıklık yaratan kıyafetler olarak karşımıza çıkmaktadır. En güzel günlerde, stilinizi ortaya koymak, sizi adeta nadide bir çiçeğe dönüştürecek abiye modelleri ile karşınızdayız. Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel davetlerde kullanacağınız tesettür abiyeler, pek çok hanıma hitap eden elbiseler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesettür abiye modelleri genelde kapalı hanımların tarzlarını ortaya koydukları elbise türüdür. Bu tür için diyebiliriz ki; tesettür abiye modelleri pek çok kıyafetten şık bir tarzı ortaya koymaktadır. 2017 modasına baktığımızda ise renk açısından bu yıl, mürdüm, vizon, dore, sax mavi gibi renkler ön plana çıkıyor. Elbisenizi seçerken bu renkleri daha ön planda tutarak seçim yapmanızda fayda var. Tesettür abiye modellerinde canlı renkler ön plana çıkarken aynı zamanda dantel motifler de gündeme düşüyor.
Kıyafetiniz de dantel motiflere yer vermeniz şık olmanız da büyük bir etken sağlayacaktır. Özellikle bu dantel detaylara etek uçlarında veya kol bölümünde yer verebilirsiniz. Motif olarak bakıldığında Osmanlı motifleri yine şıklık koltuğuna oturuyor. Kıyafetinizde bu gibi motiflere de yer verebilirsiniz. Yaldızlı, taşlı, parıltılı payetler tesettür abiye modellerinde olmazsa olmazlardır. Yaptığımız araştırmaya göre bu kıyafet türünü seçerken nelere dikkat edeceğimize bakmaya başlayalım. Tesettür abiye modellerini seçerken genellikle sadece renk üzerine yoğunlaşılmaktadır. Oysa şıklık sadece güzel bir renk ile yapılmaz, şıklık bir bütündür. Tesettür abiyeler için baktığımızda da durum böyle. Eğer, şık olmak istiyorsanız olayı bütünüyle görmek gerekiyor.
Bunun için de 2017 modasını takip edebilir veya tesettür abiye modelleri üzerinde sıkı bir çalışma başlatabilirsiniz. En güzel tesettür abiye modelleri seçimlerinde bu gibi nedenlerden ötürü son derece dikkatli davranmak gerekiyor. Abiye seçimlerinde özellikle moda takibine önem verilmeli ardından da üzerinize en çok yakışan kıyafet seçilmelidir. Abiye Seçerken Dikkat Edilecekler Abiye seçimlerinde en çok kendi vücut tipinize yakışan elbise seçilmelidir. Bunu yaparken de öncelikle kilonuzu ve boyunuzu iyi bilmek gerekiyor. Örneğin basen bölgeniz genişse balık kesim abiyelerden uzak durmalısınız. Ya da omuzlarınız geniş, beliniz dar ise üstü bol elbiseler tercih etmelisiniz. Bu ve buna benzer durumlarda kendi vücut tipinizi iyi bilirseniz sonuçları harika olacak bir kıyafete sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git