Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettür Abiyeler 2014

Tesettür Abiyeler 2014
2 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 4.401 kez okundu.

Bayanların çok beğendikleri abiye modelleri özellikle de özel günlerin en vazgeçilmez kıyafetleridir. Özel davetlerde daha şık durmak ve tesettüre uygun şekilde giyinmek kapalı hanımların en çok istedikleri şeylerden biridir. Yeni sezonda en trend kapalı abiye modelleri de kendini göstermeye başladı. Şık tasarımlar, zarif duruşlar ve daha fazlasının bir arada tesettürlü bayanlara sunulduğu 2014 sezonunda tesettür abiye modellerinde bulacağınız detaylara siz de hayran kalacaksınız.

Tesettür Abiyeler 2014

Moda dünyasının sürekli değiştiği günümüzde 2014 tesettür abiye modellerinde de farklı değişimlerin varlığından söz etmek gerekiyor. Armacol üst siyah etek pembe tül abiye modeli seçeneklerden sadece biri. Pembe tül detaylarına yer verilen eteğinde, Armacol üstü ile de daha şık bir duruş sergileyebiliyor. Abiye modeli üzerinde incelemelerde bulunduğunuzda arkası fiyonk detaylı bir abiye modeli olduğunu göreceksiniz. Yani işleme detayı ve renk seçeneğine önem veren bayanlar için oldukça ideal bir abiye modeli olduğunu söyleyebiliriz. Yine sezonun en çok tercih edilen kuyruklu abiye modellerinde de yeni değişimlerin söz konusu olması bayanların abiye seçiminde daha fazla seçeneklerden faydalanmalarını da kolaylaştırıyor. Beyaz balık etek üzerine fuşya kuyruklu bir üstle tasarlanan abiye modeli ciddi anlamda beğenebileceğiniz seçeneklerden birisi olarak gözümüze çarpıyor.

Yeni Sezonda Yarasa Kol Elbiseler

Zerafet Butik’in üzerinde çalıştığı abiye modellerinden biri de yarasa kol detaylarıdır. Abiye modeline farklı bir gösteriş katan yarasa kol abiye modeli, rengiyle de bayanların dikkatini çekecek tarzdan. Fuşya renginin senenin trend renklerinden olması, zerafet butik için de o renk üzerinde durmasını gerektirmiş olsa gerek ki, şık yarasa kol tesettür abiye modelinde fuşya rengini tercih etmiş. Yine seçimlerinizde tercih edebileceğiniz Zerafet butik abiye modelleri arasında dikkat çeken farklı bir model de Payet kemerli pileli etek modeli. Kahverengi üzerine çalışılan abiye modelinde en şık detayları sırlamak mümkündür. 

Yeni sezonda birbirinden şık ve farklı tasarımda abiye modeli arayan kapalı bayanlar için Pınar Şems tasarımlarının da incelenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Leopar üst ile etek modelinin birleştiği abiye modeli ile özel gecelere renk katacak bir abiye modeline sahip olabilirsiniz. Tesettür abiyeler 2014 sezonunda en detaylı abiye modellerini daha rahat bulmak ve dilediğiniz gibi tercih etmek için sitemizi inceleyebilirsiniz. Daima şıklığa önem verenlerin adresi sitemizde daha fazla model ve daha fazla seçenekleri bir arada yakalamanın keyfine varacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git