Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimi

Tesettür Giyimi
12 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.754 kez okundu.

Tesettür Giyimi

Merhabalar modayı seven ve modaya gönül vermiş bayanlar. Bu yazımızda sizinle renkli ve eşsiz tasarımların yanı sıra günlük hayatınızda uygulayacağınız kombin ve eşsiz modellerden bahsedeceğiz. Sizlere moda ile ilgili kısa tüyolar ve uygulamanız gereken birkaç kombin stili örneği sunacak ve bu sayede içinizdeki moda tutkusunu yeniden canlandıracağız. Kısaca bahsetmeden önce modanın yaşamımıza gelen kadar ki evrelerine çok kısa değinmek istiyorum. Yıllar yıllar öncede uygulanan moda tasarımlarının günümüze nasıl geldiğini biliyorsunuz. Gelişmiş bir tasarım mimarı olduğunuzu biliyor muydunuz. Aslında moda yaratmak için ünlü modacıların defilelerini takip etmeniz gerekmiyor. İçinizde yatan modacı ruhunu çıkarmak için yardım etmek boynumuzun borcu diye düşünüyoruz.

Desenli-tesettür-kombinlemeleri
Evet, sevgili bayanlar sizlerde çok iyi bilirsiniz ki modanın yaşamımızdaki yeri çok farklı. Giydiğiniz herhangi bir elbisenin bile dışarıda moda hareketini değiştirdiğini düşünmenizi istiyoruz. Bu sayede modaya yeni bir renk ve yeni bir yol haritası çizmiş olacaksınız. Eskilerden günümüze gelen moda tutkunluğu şimdilerde bir hayli artmış ve bu moda konusunda televizyon programcılarının bile dikkatini çeken akıma doğru sürüklenmiştir. İzlediğiniz kanalların çoğunda moda ile ilgili programların yanı sıra eşsiz tasarımlar ile nasıl kombin yapılacağını bizden daha iyi bildiğinize eminiz.
Tesettür-elbise-modeli
Fakat şöyle bir sorun var ki tesettürlü bayanlarımızın moda ile ilgili bir takım sorularını gidermek amacıyla bu yazımızı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Son yıllarda bileceğiniz üzere hem sosyal medyada hem de görsel medyada tesettürlü bayanların modaya attığı imzaları görmezden gelmek olmaz. Çünkü modaya yeni bir yön veren tesettürlü bayanlarımızın giydikleri ve aksesuar olarak taktıkları şallar, saatler ve çantaların yanı sıra ayakkabılar oldukça dikkat çekici ve görsellik alanında harikulade işler yapmaktadır. Tesettür giyiminde dinimizin emrettiği uygunluğu yakalayan bayanlarımızın görsel olarak şıklığı da ön plana koymaları modacıları harekete geçirmekle beraber tesettür giyimindeki şıklıktan etkilenip kombin yapmaya çalışan bayanlarımızın sayısı da oldukça artmış durumda. Tesettür giyimindeki en önemli püf noktalarını sizin için anlatacağız.
Trend-tesettür-modelleri
Kapalı bayan giyimindeki şıklık yarışı bizi buna itmiş ve sizin ortaya çıkardığınız eşsiz tasarımlar da bizimde tuzumuz olsun istedik. Tesettürlü bayanlarımızın şıklığı için en çok tercih edilen stiletto ayakkabıların ne kadar revaçta olduğu belli. Bu konuda size ayakkabı konusunda biz stilettonun her sene olduğu gibi bu senede moda olduğunu söylemek istiyoruz. Bunun yanı sıra kapalı giyim bayanların makyajları tamamen çantalarla sağladığını biliyor muydunuz. Ünlü bir modacının bayanın makyajı aslen çantasıdır şeklindeki sözünü de sizlere hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum.
Trend-tesettür-giyimi

Bunun yanı sıra beyaz pantolon veya pantolon giymek istemeyen bayanlarımız için pudra, beyaz veya yeşil stiletto üzerine beyaz bir uzun elbise kombini harikalar yaratacaktır. Bununla beraber hoş süslemeli bir çanta da güzelliğinizi ve giyiminizi ortaya çıkaracaktır.

Tesettür Giyimi Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git