Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettür Trendi

Tesettür Trendi
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.518 kez okundu.

Tesettür Trendi

Bayanlarımız modaya o kadar uyumlu o kadar modayla iç içeler ki yıllar modayı eskitse de bayanlarımız bir yolunu bulup modaya ayak uydurabiliyor. Açık bayanlarımız olsun kapalı bayanlarımız olsun bir an bile modadan kopamıyor ne alırlarsa alsınlar kombinlerini ayarlayıp her şeyi bir takım halinde birbirleri ile uyum içerisinde yapıyor. Yaptıkları kombinlerle şık olmayı hedefleyen hanfendiler göz alıcı güzelliği de elden bırakmıyorlar. Tesettürlü bayanlarımızın yaptığı farklı renk tonları ve tasarımlarla şıklığı sağlayıp göz kamaştırıcı bir moda ortaya çıkararak modaya yeni bir yönde vermekten geri kalmıyorlar.

Trend-kombin
Modayı olumlu yönde etkileyen bayanlarımızı tebrik etmek gerek ki her gün yeni bir kombinle modaya katkı sağlıyorlar ve yeni göz alıcı modeller ortaya çıkarıyorlar. Tesettürlü bayanlar birçok farklı modeli bir araya getirip kendi zevklerine göre yeni modeller ortaya çıkartabiliyorlar. Şıklık ve güzellik yarışını elden bırakmayan bayanlar kapalı olsun tesettürlü olsun moda çizgisinden çıkmıyorlar. Tesettürlü bayanlarımız hem dinimizin emrettiği şekilde giyinirken hem de modadan ayrılmamış oluyorlar. Tabiî ki bu şıklık sağlanırken tesettür ruhunu bozmamak şarttır.

Tesettür-elbise
Tesettür ruhundan ayrılmamak adına da internet üzerinden birçok moda resmi bulunmaktadır. Moda resimlerinin yanı sıra kombin bilgileri de bulunmaktadır. İnternet çağının yaygınlaşması teknolojinin gelişmesi ile beraber modanın hızı da artmış durumda. Moda çok hızlı şekilde gelişmekte gelişmesiyle beraber renkli ve şık tasarımlar ile beraber yeni yeni modeller de ortaya çıkmaktadır.

Trend-kombilemeler
İnternetteki alışveriş sitelerinin artması ile beraber yeni kombinlere artık kolayca ulaşan hanımlarımız ile beraber tesettür modası da son derece hızlanmış ve önünü alamaz haline gelmiştir. Tesettür modasının son zamanlarda hızlı artışı tesettürlü bayanların giyimine de yansımış son derece şık ve göz alıcı kombinleri ortaya koymuştur. Tesettür giyiminin gelişmesi ile beraber moda iki koldan gelişmeye devam etmiş bu sebeple çizgisini bozmadan dünyaya yayılmaya başlamıştır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber doğru orantılı şekilde gelişen tesettür modasına katkılar gün geçtikçe devam ediyor. İnternet sosyal medyalarında son dönemlerde butik sayfalarının artışını tarif etmek imkânsız hale gelmiş binlerce butik sayfa ve kombin moda siteleri kurulmuştur.
Yeşil-renkte-trend-tesettür-kombin

Kimileri gelir kapısı olarak bu durumu benimserken kimileride tamamen modaya katkı amaçlı çalışmaya başlamışlardır. İnternet üzerinden alınan tesettür modasına uyumlu kıyafetler ile beraber hanımefendilerimizin saatlerce mağaza mağaza gezmekten kurtulmuş bir tık ile beraber alışverişini yapar kombinini dize hale gelmişlerdir. Hanımefendilerimiz için kolaylık bu şekilde bitmiyor. Tesettürlü bayanlarımızın pantolon olsun şal olsun ayakkabı olsun birçok konuda kombinlerini yapıp rengârenk tasarım ortaya çıkarırken bazı bayanlarımız ise tamamen sadelikten yana tercih kullanıyorlar. Renk ve şıklığın ön plana çıktığı tesettür modasında sadelik şuan için ön planda olsa da her gün gelişen moda da neler olur ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Tesettür Trendi Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git