Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettür ve Yaz Mutluluğu

Tesettür ve Yaz Mutluluğu
15 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.968 kez okundu.

Tesettür ve Yaz Mutluluğu

Yaz, tatili deniz, kum, güneş her bayan kadar tesettürlü kadınların da hakkı. Yorulan, çalışan bunalan, üreten her kadın tatili iliklerine kadar hak eder.

Mavi-renk-yaz-ayı-tesettür-modası
Deniz, kum güneş havuzlar kapalı bayanlar için zaman zaman biraz sıkıntılı olsa da durumu lehimize çevirerek orda kullandığımız haşemalar ile mayolar ile tatilin tadını sonuna kadar çıkarabiliriz. Kapalı kadınlar olarak hem kendimizden hem de tatilimizden ödün vermemiş oluruz. Çoğu zaman açık hanımları, tesettürlü hanımlara özendirecek şekilde mayolar, haşemalar mevcut durumda. Fuşya, gri, mor, sarı sayamayacağımız çeşit ve renkte çeşit mevcut. Tesettürlü bir bayan olarak istemediğiniz bir şeyi giymek zorunda değilsiniz bu çeşitlilikte, siz de plajda havuzda beğendiğinizi tercih edip, rahatınıza, neşenize, mutluluğunuza bakabilirsiniz.

Tesettür-trend-moda
Bu sene moda olan renkler kapalı giyimde de yerini alacaklar, ışıl ışıl bir ilkbahar yaşayacak gibiyiz. Bu sene kapalı giyimde de moda olacak ve bizleri kuşacak renkler mercan, yeşil, fildişi beyazı, sarı ve tabiki o tüm şahaneliği ile turkuaz. Bu renkler tesettür giyimde de bizi bizden alacak gibi duruyor.

Trend-yaz-tesettür-modası
Özellikle tesettürlü bayanların daha çok tercih ettiği, son dönemde açık kadınların da tercihleri arasında yer alan tunikler bu sene sarı ve turkuazla bizi bizden alacak gibi duruyor. Fil dişi tonları hem sade hem zarif, kapalı giyimdeyse insanın yüzünü ortaya çıkarıyor adete. Fil dişi tonlar kapalı kadınlar da hem dikkati çok çekmiyor hem de yaza, bahara uyum sağlayıp güneş ışınlarını çok çekmezken bizleri daha cool, elegan gösteriyor. Kapalı giyimde dahi bize spor, günlük bir hava sağlıyor. Sarı ki güneş ışığı tonu ve insanın ruhunu adeta harekete geçiriyor daha önce de çiçekli gömleklere hava katan bu ton şimdi tesettür modasında daha bir yer alacak olsa gerek. Mercan tonlarını ise kapalı giyimde daha çok bluzlarda görecek gibiyiz. Bu tonlar tesettür giyimde de tam olarak yerini bulacak gibi duruyor şimdiden, vitrinlerde gördükçe daha da mutlu olacağız eminim. Biz yine de bize yakışanı giymeliyiz.

Yaz-ayı-tesettür-trend-tesettür-moda
Baharın bir diğer getirisi de bizi bu ağır botlardan, zorlama topuklu ayakkabılardan; daha kullanışlı daha hafif daha rahat bir havaya bürümek, bahar ayakkabılarına kavuşturmak olsa gerek. Kapalı kadınların da kombinlerin de en çok takıldığı şeyin tesettürlü kıyafetlerine ayakkabı giyeceklerini düşündüklerine eminim. Hangi kıyafete ne yakışır sorusu her zaman akıllarda. Kapalı kadınlarda sade bir elbiseye seçeceğiniz tatlı bir ayakkabı size baş tacı olur. Seçeceğiniz bir stiletto, Oxford ayakkabılar, corcikler ve tabi ki her kadında olduğu gibi kapalı kadınların da vazgeçilmezi, topuklu ayakkabı eziyetinin kurtarıcısı babetler dolaplarda yerlerini her zamanki gibi alacaklardır. Rengarenk bahar kokan cıvıl cıvıl tesettürlü kombinlere, uygun ayakkabıları seçerek şıklığınıza şıklık eklemiş olursunuz. Her zaman söylüyoruz şıklık kendi içinizde.

Tesettür ve Yaz Mutluluğu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git