Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettür Yeni Abiye Modelleri

Tesettür Yeni Abiye Modelleri
18 Haziran 2014 tarihinde eklendi, 3.333 kez okundu.

Tesettür adına kıyafet seçmek bir hayli zordur. Şık ve güzel kıyafetler birbiri ardına yaz sezonun açılmasıyla vitrinlerde yerini almaya başladı. Tabi bu da kapalı bayanların seçim yapmasını zorlaştırıyor. Yeni abiye konusu işin içine girince, seçimde bulunmak, tercih yapmak, hatta kendi üzerinde beğenmek bile bir hali zorlaşabiliyor. Zarafeti en iyi bayanlar taşır. Bunu belirleyen en büyük etken de giydiği elbise ile kadının duruşundaki asalet belirler. Nasıl ki “saraylı hanımefendilerin zarafetinden ilham alıyorum” denilebiliyorsa, tercih yapılırken de ya da bir hanımın güzelliği ifade edilirken de model her zaman “Prenses, kraliçe, saray kadını” gibi tabirlerdir. Yani asalet ve ihtişamın en çok kendini gösterdiği alanlar üzerinden yakıştırmalar yapılır.

Tesettür Yeni abiye modelleri

Tabi şu da bir gerçektir ki, sürekli olarak kendimize başkasını örnek almayı seviyoruz. En basitinden yeni abiye seçiminde bulunmak için internet dünyasını karıştırırken yabancı siteleri de göz ardı etmeyiz. Aslında bu şıklığımız ve güzelliğimizle boy ölçüştürtmemizdendir. Yani biraz da bayan fıtratı diyelim buna. Tesettür abiye modellerinde de bunu yapıyoruz. Yeni abiye konusunda sürekli farklı tasarımlar aradığımız için farklı ülkelerin yaşam tarzına bakmayı ihmal etmiyoruz. Bu işin en büyük pirlerinden biri de Ürdün’dür. Yeni abiye konusunda açıkçası farklı ülkelere bakılması gerekiyorsa bence Ürdün’ü ilk sıraya almak gerekiyor. Abaya abiye modelleri ile rövanşta olan ülke fikir bağlamında parlak fikirler sunabiliyor.

Yeni abiye 2014

Yeni abiye konusunda biz de harekette olmaya devam ediyoruz. Gerek ülkemiz tasarımcılarından, gerekse de farklı ülkelerin yeni abiye konularını inceleyerek ziyaretçilerimize sunuyoruz. Daha kolay tercih yapmak ve yeniliklerden daha kolay faydalanmak için sitemizi incelemeye devam edin. En güzel yeni abiye seçeneklerini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git