Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettüre Uygun Modern Nişanlık Modelleri

Tesettüre Uygun Modern Nişanlık Modelleri
7 Mart 2014 tarihinde eklendi, 4.932 kez okundu.

Her genç kızın hayallerini süsleyen özel günleri vardır. Hayallerini süsleyen rüya gibi akıllarda bırakacak söz, nişan ve düğünüdür. Düğün hazırlıkları arifesinde size şöyle bir soru soralım. Hayalinizdeki düğün nasıl olmalı? Önce söz ile başladınız hemen arkasında nişan takip eder. Ve nişan hazırlıkları başlar.

Peki, nişanlık modelinizi seçtiniz mi? Kafanızda belirlediğiniz nişanlık modeli varmı? Her genç kızın hayalinde kafasında belirlediği nişanlık modeli vardır elbette. Ama işin zor yanı nişan alışveriş zamanı yaklaştığında çarşıya, vitrinlere, moda evlerine şöyle göz gezdirilir. Ama hayalindeki nişanlık modelini bulmakta zorlanır ki bu her genç kızın yaşadığı zorluklardan biridir. Çünkü baktığı modeller tesettüre uygun olmayabilir. Tesettüre uygun olması ve şık olması kimi zaman hem şık hem tesettüre uygun olması aynı zamanda modern nişanlık modelini bulamıyoruz biz tesettürlü bayanlar. Tesettürlü nişanlık modellerindeki yetersizlik gelin adayı olacak genç kızları kara düşündürür. Ve kafamızda sorulara başlarız en yeni nişanlık modeli hangisi? Tesettüre uygun modern nişanlık modeli nasıl olmalı? Bu sene kabarık nişanlık moda mı? Dantel üzerine inci taş işleme moda mı? Sorular ile araştırmaya başlarız.

Eski nostaljiye baktığımızda nişanlık gelin adaylarının kimi bölgelerde bindallı veya yöresel ağırlıklı tesettüre uygun nişanlık modelleri tercih edilirken artık günümüzde gelinlik kadar önem verilen tesettüre uygun modern nişanlık modelleri özel tasarım ve ısmarlama nişanlıklar söz konusu. Yeniabiyeler.com sitemiz tesettüre uygun modern nişanlık modellerini nişanı olacak gelin adaylarına hitaben modeller sunduk. En yeni en modern modelleri sizler için bir araya topladık. Yeniabiyeler.com sitesi olarak modern tarzda ve tesettüre şıklık ve zarafeti bir araya getiren tasarımcıları ve moda evlerini gezerek en güzel tesettüre uygun modern nişanlık modellerini seçtik birebir aynı modeli uygulamayabilirsiniz modeller içerisinde bir modelin manşet detayını diğer modelin taş işlemesini veya başka modelin dantel ayrıntısını bir araya getirir hayalinizdeki nişanlık modelini kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git