Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tesettürlü Abiye Eşarp Modelleri

Tesettürlü Abiye Eşarp Modelleri
2 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 616 kez okundu.

Tesettürlü Abiye Eşarp Modelleri

abiye-esarp-modelleri

Kapalı giyimin vazgeçilmezi olan eşarplar bir bayan için en çok dikkat çeken modeller arasındadır. Kapalıların da moda ve trendlerde en üst seviyelerde olduklarını görmekteyiz. Bu nedenle onlar her giyime özel bir eşarp satın almayı yeğlerler. Eşarp giyimde en çok ihtiyaç duyulan özel günlerdir. Özel günlerde kıyafet ile tamamlayıcı olmak bir tesettürlü bayan için çok önem taşımaktadır. Çünkü kapalı giyimde kombin çok dikkat çekmektedir. Bunu fark eden ve en iyisini isteyen kapalılar bu sene birbirinden şık 2017 model eşarplar ile tanışacaklar. Çünkü bu sene her zamankinden daha fazla değişik tasarımlar ön planda yer almaktadır. Neredeyse her dört mağazadan birisi kapalı giyim üzerinde satış yapılmaktadır.

abiye-esarp-modelleri-siyah

Bu da kapalılar için giyimi kolaylaştırmaya yetmektedir. Eskiden bu tarz giyimlerde çok fazla seçenekler söz konusu olamazdı. Fakat teknolojinin ve devrin hızlı bir şekilde gelişmesiyle beraber bu tür sorunlarında azaldığını fark etmekteyiz. Bu da tesettürlü bayanlar için gurur verici bir tablodur. Peki, 2017 yeni sezon tesettürlü abiye eşarp modelleri neler merak ediyor musunuz? Biz sizlerin işini daha kolaylaştırmak için birkaç detaylı modelleri sizler ile paylaşacağız. Özel gecelerinizde doğru kombini oluşturmak isteyenler bu bilgilere dikkat edebilir. Abiye giyimlerde tesettürlüler eşarbına çok önem verirler. O gün onların en zorlu günüdür.
abiye-esarp

A’dan z’ye uyumlu olmak için her yolu denerler. Fakat tesettür model abiye elbiselerinde tarz ve eşarp uyumsuz olabilmektedir. Bunun için en yeni trendler neler bunları bilmenizde yarar görüyoruz. Şimdi sizler için derlediğimiz tesettürlü abiye eşarp modelleri neler bu konu hakkında size doğru bilgileri aktaracağız. Her sene değişen eşarp giyim modellerinde abiye lere öze eşarplar bu sene yok satmaktadır. Bunlardan bazılarını ele almamız gerekirse, zümrüt yeşili pudra eşarp modellerinde abiyeniz eğer zümrüt yeşili ise hafif desenli modelleri satın alarak kombinleye bilirsiniz. Burada sizin seçeceğiniz renk abiye elbise modeli ne ise eşarbında ona yakın tonlarda olması daha uyumlu olacaktır.

abiye-esarp-modelleri-yesil

Çok fazla aynı renk tonları olmamasına dikkat ediniz. Eğer elbise koyu ise eşarp biraz o tonlarda olmalıdır. fakat elbiseye nazaran koyu ve ya açık olmalıdır. Yani uyum en iyi şekilde sağlanmalıdır. Diğer tutulan renk modeller ise, lacivert fuşya eşarp, saks model eşarplar, ipek kadifemsi model eşarplar, çıtçıt model eşarplar, püskül detaylı eşarplar, vizon eşarplar petrol renk model eşarplar ve şallar abiye model giyim olarak tercih edilmektedir. Burada sadeliği ve modeli siz belirliyorsunuz. En güzel geceleriniz şıklık olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git