Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Trend Saç Modelleri

Trend Saç Modelleri
15 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.492 kez okundu.

Trend Saç Modelleri

Trend saç modelleri aracılığı ile sizler de kusursuz görünüme merhaba diyebilirsiniz.  Farklılık yaratmak isteyenlerdenseniz geometrik kesime ev sahipliği saç kesimlerini tercih edebilirsiniz. 2015 yılının en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer alan geometrik kesimler aynı zaman da marjinalliğin elde edilmesine olanak tanımaktadır. Eğer yuvarlak yüz tipine sahipseniz 70’likakül modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz saç modelleri katlı kesimler aracılığı ile destekleyerek farklılık yaratabilirsiniz.

Uzun ve Düz Saçlar

Klasik tarzın vazgeçilmezleri arasında yer alan uzun ve düz saçlar bu sene de oldukça moda. Kusursuz bir görünüm elde etmek isteyenler adına oldukça ideal olan uzun ve düz saçlar aynı zaman da kullanışlı yapıya ev sahipliği yapmaktadır.

Hacimli Kâküller

Bakışlarınıza derinlik katmak isteyenlerdenseniz hacimli kâkül modellerine merhaba diyebilirsiniz. Stil sahibi olmak isteyenler adına oldukça ideal olan hacimli kaküller aynı zaman da farklılığın elde edilmesine imkan tanımaktadır. Sizler de stilinizi enlerde yaşamak isteyenlerdenseniz hacimli kakül modellerini tercih edebilirsiniz.

Yoğun Katlı Kesimler

Düz saçları sıkıcı buluyorsanız, yoğun katlı kesimler ile tanışabilirsiniz. Duş sonrasında kolaylıkla şekillendireceğiniz saç modelleri arasında yer alan yoğun katlı kesimler ile harika bir görünüme hazır olun.

Keskin Pixie Kesim

Asi ve seksi olmak isteyenlerin ilk adresi olarak değerlendirilen keskin Pixie kesimlere merhaba demenin tam zamanı. Modern görünüm elde etmek isteyenler adına oldukça ideal olan keskin pixie kesimler ile tarz yaratabilirsiniz.

Trend Saç Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git