Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Tuay Karaca Abiye Modelleri

Tuay Karaca Abiye Modelleri
20 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.157 kez okundu.

Tuay Karaca abiye modellerinin en şık tasarımlarının geldiği şu günlerde, biraz da çalışma arkadaşlarına değinmek gerek diye düşünüyorum. Tuay Karaca, aslında amacının temelinde hayır yapmak yattığını söylüyor. Anne kız iki işletmeci olan Tuba, Aynur Karaca isimlerinin birleşmesinden meydana gelen TUAY Karaca ismi ile kısa zaman içinde büyük adımlar attılar. Takdir edilecek çalışmalara imza atan uzmanlığın asıl adı anneyi takdir etmek gerekiyor. Çalışmalarında kendine yardım etmesi için bir de eşini yanına almış. Tabi söylemeden de geçmemek gerek. Aynur Karaca daha önce de “Kimse yokmu” derneğinde gönüllü olarak çalışmış.

Gümüş Siyah Payetli Tuay Karaca Abiye Modeli

Gümüş Siyah Payetli Tuay Karaca Abiye Modeli

Tuay KARACA, hikayesi kısa olarak böyle iken, 2014 moda dünyasının en çok konuşulan abiye modellerindeki şıklıktan da söz etmek gerekiyor. Her bayanın beğenebileceği seçenekler ve tasarımlarla, kapalı bayanların gönlünde taht kuran Aynur Tuba ikilisinin muhteşem abiye modelleri, her geçen gün daha fazla rağbet görmeye başlıyor. Seçeneklerde tasarım adına aranan tüm özelliklerden çok daha fazlasını sunan modelleri incelediğinizde de gerçek anlamda işin ustası olduklarını anlamak kolay oluyor.

Kırmızı Apolet Kemer Taşlı Tuay Karaca Abiye Modeli

Kırmızı Apolet Kemer Taşlı Tuay Karaca Abiye Modeli

Abiye modelleri ile birbirinden değişik tarz ve stiller yaratan TUAY KARACA, yeni sezonda da birbirinden farklı seçenekleri sunmaya devam ediyor. En yeni modelleri en trend abiye seçenekleri ile dilediğiniz gibi alışveriş yapmanızı sağladığımız sitemizden modeller hakkında daha fazla bilgi alarak daha kolay tercih yapma seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git