Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Ulyana Sergeenko Tasarımları

Ulyana Sergeenko Tasarımları
10 Temmuz 2014 tarihinde eklendi, 4.778 kez okundu.

Tasarım ve moda dünyası denince akla gelen bazı isimler, modelleriyle tüm dünya genelinde anılırlar. Yeni sezon açıldığı zaman da bayanlar, abiye seçiminde özellikle ünlü modacı ve tasarımcıları daha fazla takip ederler. Bunun en büyük nedeni, tasarımlarının gerçekten güzel olmasının yanı sıra moda dünyasında da adından söz ettirmesidir. Ulyana Sergeenko tasarımları da sürekli takip edilmeye değer görülen tasarımlar arasında yer alıyor. Abiye modelleri, etek modelleri, pelerin ve daha akla gelebilecek tüm özel günlerin en güzel kıyafetleri konusunda başarılı bir isim olarak moda dünyasının zirvesinden inmiyor.

Ulyana Sergeenko, aslında daha çok nostaljik havaları abiye modellerinde değerlendiren bir tasarımcıdır. Hatta ilk bakışta siyah beyaz filmleri anımsatan modeller görmek de çok kolay oluyor. Aslında Ulyana’nın amacı moda dünyasını eski tarzlardan yeni tarzlara dönüştürmektir. Mesela pelerin modelleri konusunu incelediğinizde gerçekten kendinizi Texas filmlerini izler gibi hissedeceksiniz. Tasarımlarıyla çok dikkat çeken modellere sahip olmasındaki en büyük pay da herhalde bundan olsa gerek.

Ulyana Segeenko 2014 Collection

Yeni modanın enlerini takip etmek isteyenler için sunduğumuz yenilikleri incelerken, Ulyana Sergeenko‘nun yeni moda üzerinde gerçekten emek verdiğini görebiliyoruz. Model bakımından çok zengin ürün çeşitlerine sahip olan Sergeenko, abiye modelleri konusunda özellikle çok daha hassas davranmaktadır. 2014 Collection konularını incelerken de bunu kolaylıkla farkedebilirsiniz.

Ulyana Sergeenko Houte Couture

Yeni sezonun inceliklerine göz attığımızda 2014 moda sezonunda houte couture tabirini çok daha fazlasıyla duyabiliyoruz. Tasarımcıların üzerinde durduğu bu stilde de yine başarılı çalışmalar yapan Ulyana Sergeenko, houte couture elbise modelleri ile gözde tasarımcılar arasında yerini alacak.

Yeni sezonun en çok değişen modelleri, yeni abiye seçeneklerinde sunulan yenilikler ve daha fazlasıyla ziyaretçilerimiz için moda rüzgarı estirdiğimiz sitemizi inceleyerek, kendiniz için yeni bir tarz belirleme konusunda da çok değişik modellere şahit olabilirsiniz. Yeni abiyeler sitemizde ele aldığımız ünlülerin ne giydiklerini yakından göreceksiniz. Yine çok konuşulan tarzıyla Ulyana Sergeenko giydiği elbise modeli ile sitemizde sizlere sunuldu. Şimdi dilerseniz birlikte modellere göz atalım.

Etiketler:

Ulyana Sergeenko Tasarımları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. semra diyor ki:

    selam yeni abiye sitesi en begenilen dünyaca ünlü modacı ulyana sergeenko ya özelikle vintage tarzını yakıştırdığımı vurgulamadan gecmek istemedim

  2. ceyhan diyor ki:

    selam yeni abiye sitesi dünyaca ünlü modacı ulyana sergereenko ya vintage tarzını en güzel taşıyan ünlülerden dersek yeri olur

Sayfa başına git