Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Ünlülerin Abiye Zevkleri

Ünlülerin Abiye Zevkleri
5 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 4.165 kez okundu.

Ünlülerin Abiye Zevkleri

Sanat dünyasında olan bitenleri devam ederken, en çok dikkat edilen noktalardan biri de bizde onların ne giydikleri. Aslında ne yedikleri de önemli bir yandan ama sitemiz özelliği dolayısıyla buyurun bi ne giydiklerine bakalım.

Ünlüler, genellikle davetlerde, gecelerde, ödül gecelerinde ve sahnelerde abiye tarzı modeller tercih ederler. Üzerlerine giydikleri her bir model, dikkat çekerken, aslında kişiye özel tasarımlardır çoğunlukla. Sadece bir kere giydikleri ve başka bir yerde göremeyeceğiniz abiye modelleri, halkın göz takibi altındayken bir de bakmışsınız terzilerde harıl harıl aynısı dikiliyor. Ünlü modacıların tasarladıkları bu gece kıyafetleri birbirinden hoş modellere sahip.

Hangi Ünlü Hangi Tarz Abiye Giyiyor?

Ünlü isimler, çalıştıkları konum dolayısıyla dikkat çekici olmak zorundadırlar. Bazen bu durumun boyutları abartma derecelerine gider. Örneğin Bülent Ersoy, giydiği kostümlerin üzerindeki aksesuarları kabarık, tüylü son derece albenili ve parlak modellerden tercih eder. Sanat camiasının Abiye Model seçimleri genellikle şaşalı ve açık modeller oluyor. Ünlü modacılara özel abiye modelleri diktiren ünlü camiası, şimdilerde yine kırmızı halı üzerinde kendilerini gösterme yarışında. Kendilerinden çok, Abiye Elbise Modelleri konuşulan ünlülerin sizin için birkaç fotoğrafını seçtik.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git