Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Unutulmaz Kraliyet Çiftleri Lalla Salma

Unutulmaz Kraliyet Çiftleri Lalla Salma
24 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.549 kez okundu.

 

Giyim tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Lalla salma moda dünyasının en şık giyinen lider bayanların arasında bulunan  Fas kralın güzel eşi Lalla salma hayatına biraz değinelim.

Lalla salma 1999’dan beri Fas tahtında oturan Kralı VI. Mohammed, Salma Bennani ile 2002 yılında evlendi.çiftin birbirine yakıştıran Fas halkı evliliğini günlerce kutladı. Böylece ülkenin kraliyet eşlerini halktan gizli tutma geleneği de bozulmuş oldu.

Dünya liderlerinin eşleri şık giyim tarzı nedeni ile moda avcılarının gözleri onların üzerinde oldu.Faslı kadınların kıyafetleri renklerin canlılığı ile dikkat çekiyor, Fas ın fist ladysi Kral V. Muhammed’in güzel zarif eşi Lalla salma dünya kaftan elçisi diyebiliriz. Kaftanlı modellerin öncüsü en iyi üzerinde taşıyan Lalla salmaya kaftan büyük elçisi deniliyor.Çok iddalı bir söz diyecem ama dünya kadınlarında özelikle ünlü bayanlara şöyle göz attığımızda dünyada kaftan veya kaftanlı elbiseler hiç bir kadına bu kadar yakışmıyor.Lalla salmanın tercih ettiği tarzını özel davetlerde ve düğün merasimlerinde birbirinden renkli işlemeli altın kemerli kaftan modelerini tercih etmesi iddasında çok haklı olduğunu zaten üzerinde şık durmasi ile herşeyi ispatlıyor.

Yurt dışı gezilerinde   dünya çapında verdiği davetlerde iş gezilerinde geleneksel kıyafetler giyiyor. Bu yerel giysilerle lider ruhu geleneklerine bağlı ve  görkemli gözüküyor. Lalla Salma Arap dünyasının modern yüzü olarak nitelendirilse de gerek yurtdışı gezilerinde gerek ülkesindeki resmi törenlerde taşlı süslü kıyafetler giyinmekten çekinmiyor kaftanlı modelleri renk renk biz kendisine çok yakıştırdık en azından ne giyeceğini bilen güzel prenses Lalla salma kaftan elbiseleri  abiye tarzı ile birleştirmesi de gözden kaçmayan detaylar. Çünkü iyi giyinmenin kadınlar için halka demeç vermenin en iyi yollarından biri olduğu söyleniyor. moda dünyasından haberleri yeniabiyeler.com sitemizden  güncelemeye devam edeceğim.

Etiketler:

Unutulmaz Kraliyet Çiftleri Lalla Salma Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gülay diyor ki:

    Bindalli abiye modelleri renga renk sanırım ipekli kumaş kullanılmış dünyaca ünlü lider eşine de çok yakışmış Lalla salma nın diğer google görsellerine baktım normal kıyafetlerden çok bindallı abiye kaftanı daha iyi taşıdıgını gösteriyor kendi geleneklerine sahip çıkıp ipekli kaftan modellerle düğün parti ve kına gecelerine katılması ülkesi adına geleneklerine bağlı kalması da taktir etmek gerekir oldukça zarif ve şık modeller

Sayfa başına git