Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Uzun Abiye Modelleri 2017

Uzun Abiye Modelleri 2017
1 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.768 kez okundu.

Uzun Abiye Modelleri 2017

 

Uzun-Siyah-Balık-Abiye-Modelleri

Düğünlerde, organizasyonlarda, özel günlerde uzun abiye modelleri genellikle tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 2017 yılına sayılı günler kala uzun abiye modelleri daha çok trend haline geleceğinin sinyallerini verebiliriz. Uzun abiye modellerinde bu yıl balık kesim ve a kesim elbiseler oldukça revaçta. Bu elbise modellerini bu yıl sıklıkla kullanabilirsiniz. Uzun abiye modelleri 2017 yılının ilk günlerinde piyasaya yepyeni modellerle çıkacak bile. Peki, eğer tercihiniz bu abiyeler de yana ise nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle vücut tipiniz bu elbiseler için oldukça önemli. Vücut tipleri genelde, üst ve basen bölgesi dengeli, üst kısım geniş alt kısım dar, üst kısım dar basen bölgesi geniş şeklindedir. Şimdi vücut tipinize göre uzun abiye modelleri için neler seçebileceğiz bakalım.

1)Üst ve Basen Bölgesi Dengeli Eğer vücut tipiniz bu ise uzun elbise modellerinde a kesim elbise tercihi ya da alta doğru biraz daha kabarık olan modellere bakabilirsiniz. Burada amaç basen bölgenize biraz genişlik katmak. Bu nedenle, size en çok yakışan uzun abiye modelleri bunlar olacak. 2)Üst Kısım Geniş, Basen Dar Eğer vücut tipiniz bu ise uzun abiye modelleri arasında değişik modeller kullanabilirsiniz. Örneğin; sizin tipinize a kesim elbise modeli pek uygun olmayacaktır. Çünkü, bu elbise türü üstünüze yapışacak ve basen bölgenizi de geniş göstereceğinden kilolu bir görüntü sergileyebilirsiniz. Bunun için üst bölgesi havalı bir kıyafet seçimi yapabilir basen bölgesi için pileli bir etek seçebilirsiniz. Bunu yaparken kemer kullanırsanız vücudunuz daha dengeli görünecektir.

2)Üst Kısım Dar,Basen Geniş Size önerebileceğimiz en iyi elbise a kesimi modeller olacaktır. Prenses tarzını da kullanabilirsiniz. Ancak balık kesim kullanmanız basen bölgenizi daha geniş göstereceğinden pek tercih etmemelisiniz. Vücut tipinize göre uzun elbise seçimleri karşımıza bu şekilde çıkıyor. Eğer vücut tipinize göre abiye seçerseniz en doğru kararı vermiş olacaksınızdır. Şimdi en güzel uzun abiye modellerine bir bakalım isterseniz. Bu abiyeleri doğru kombinlediğiniz takdirde 2017’de göz kamaştıracağınız kesin! Haydi, o halde abiye modellerine göz atalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git