Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Uzun Kollu Şifon Tunik Modelleri

Uzun Kollu Şifon Tunik Modelleri
12 Mart 2014 tarihinde eklendi, 5.199 kez okundu.

Artık adım adım ilkbahar mevsimini karşılamaya başladık.ilkbaharın gelmesiyle ufak ufak havalar ısınmaya soguk kış günlerin i hafif hafif serin denilmeyecek kadar ilkbahar yerini almakta mevsim değişikliğini fırsat bilen bayanlar alışveriş için kolları sıvamaya başladılar.Bu yılın modasını biraz gezelim hep beraber.

En güzel tesettüre uygun modelleri biraz göz atalım.öncelikle kumaştan başlamak lazım hazır yaz hazırlıklarına başlamışken şifon kumaş üzerinde duralım.şifon artık o kadar yaygın hale geldi ki her yerde şifon kumaşı görmemiz mümkün. şifon kumaşı  daha önce sadece abiye elbiselerde veya özel tasarım abiyelerde göz aşinalığımız vardı. şimdi günümüzde her sezon şifon kumaş ile üretilen elbise, tunik, gece kıyafetleri, söz, nişan, ve hatta ev içinde bile kullanılan modelleri görmemiz mümkün. yazlık modellerde uzun kollu şifon tunik modelleri tesettür açısından pantolon üzeri rahatlıkla kullanılması ister yaşlı ister genç olsun her zaman şifon tunik kullanabilirsiniz.

bu yılın şifon tunik modellerinde farklı tasarımlar yer alıyor. Öncelikle uzun kollu şifon tunik modelleri çok konuşulan moda olduğunu söylemek gerek bu tunik modelleri hem kapalı hem açık bayanların kullanabileceği modeller olması nedeni ile uzun kollu şifon tunik modelleri oldukça ilgi gören modellerin başında yer alıyor.Geçen yıl ve bu yıl halen moda olan önü kısa arkası uzun tunik modelleri halen tercih eden bayanlar giydiklerinde her yaşta ki bayanlara hitap edebiliyor.Sade veya abartılı tasarımlar şifon tunik üzerinde gayet şık durabiliyor.kumaşı itibari ile şık durduğu için ekstra abartılı pul veya işleme gerek kalmadan şıklıgınıza şıklık katabilirsiniz uzun kollu şifon tunik modeli ile

Belden bantlı veya işlemeli kemer ya da metal kemer ile şifon tunik modelleri 2014 yılında sıklıkla karşımıza çıkan modeller arasında yer alıyor. Şifon kumaşın ince dokunuşu yaz icin ideal terletme ya da ütü derdi olmadan rahatlıkla kullanacağınız modeller arasında yerini koruyor.yeni abiyeler.com sitemizde siz değerli ziyaretçilerimiz için şıklığınızı düşünerek sizlere yardımcı olmak açısından birbirinden şık hakkında çok konuşulan uzun kollu tunik modellerini sunduk .

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git