Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Uzun Sac Modelleri Bayan

Uzun Sac Modelleri Bayan
14 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 887 kez okundu.

Uzun Sac Modelleri Bayan

uzun-sac-modelleri-bayanBayanlarımız saç modelleri konusunda oldukça hassas olurken, günlük hayatlarında bile normal bir şekilde dışarı çıkmak istemezler. Elbette ki herkesin bir yere giderken kendine özgü bir modeli vardır. Fakat biraz daha değişikliğe açık olanlar için yeni modellerden bahsetmekte fayda var. Günlük hayatınızda çarşıya giderken arkadan kolay bir topuz işinizi görse de, elbette ki bir arkadaşınız ile kahve sohbeti yapmak istiyorsanız, güzel bir mekâna gidecekseniz biraz daha çeki düzen vermekte yarar var. Bu durumda da uzun sac modelleri bayan sizler için hazırlanmış olup, örgülü modeller, atkuyruğu, yandan topuz, yandan örgülü gibi modeller tercih edilebilir. 2016 yılında ne kullanabilirim? Elbette ki her yıl bayanların kullanmak istediği saç modelleri farklılık gösterebiliyor.

2016 yılında nasıl bir uzun saç modelleri bayan  kullanabilirim sorularınıza şunlardan bahsederek yardımcı olabiliriz.

• Dalgalı ve hacimli saçlar Aslında bu yıla uygun olarak artık dip boyası gelmiş saçlar pek bir rahatsızlık vermiyor. Oldukça şık ve gösterişli olan bu modeller de dalgalı ve hacimli saçlar oluşturularak, kendi haline bırakmanız bile sizlere farklı bir hava yansıtabilir. Saçlarınızı dolgunluk ve hacim kazandırıcı şampuanlar ile yıkadıktan sonra uygun uygulamalar ile kurutabilir, kabarmasını sağlamayacak uygulama ve aşamalar sağlayarak, kendinizi güzelleştirebilirsiniz.

• Retro saçlar tercih edilebilir Bu yılda farklı bir hava katmak ister misiniz? Retro saçlarınızı yandan toplayarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçlarınızı yan taraftan yarım şekilde toplayarak, güzel bir çiçek motifini saçlarınızın yan kısmında gösterebilirsiniz. Gayet şık ve nostaljik bir hava katacağına eminiz.

• Denizkızı dalgaları Daha çok uzun saçlı bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Sizlerde saçlarınıza deniz k ızı dalgaları oluşturarak, simsiyah saçlarınız ile mükemmel şekilde boy gösterebilirsiniz. Hiç toplamaya ve uğraşmaya gerek yok. Bu dalgalar sizlere farklı bir hava kazandıracak.

• Havalı görünmek mi istiyorsunuz? Eğer ki biraz daha farklı bir havalı görünmek istiyorsanız, dalgalandırmayı biraz daha aralıklı yapabilirsiniz. Gevşek yapılan dalgalandırmalar sizlere yeni bir hava kazandıracak.

• Ayrılmış saç modeli Aslında son zamanlarda moda haflarında en çok karşılaşılan bir model de ayrılmış saç modelleridir. Bunun yanı sıra saçlarınızın bir kısmını tamamen aldırarak, diğer kalan kısmını da tam tersi yönünde ayırarak, modern ve genç bir model tercih edebilirsiniz.

• Tamamen örgü yaptırabilirsiniz Tarz mı olmak istiyorsunuz? Fakat farklı bir tarz istiyorsanız, saçlarınızı tek tek ördürerek, mükemmel bir farklılık yaratabilirsiniz. Tabi ki bu kullanım biraz zor ve uğraştırıcı olacak. Birkaç gün öyle takıldıktan sonra sıkılmanız mümkün olabilir. Bunun için seçim sizin. Tabi ki örülen saçlar açıldıktan sonra mükemmel bir dalga olacağından saçlarınızı diğer hafta da o şekilde kullanabilirsiniz.

• Örgülü atkuyruğu Kesinlikle atkuyruğu modelleri bayanların en çok tercih ettikleri arasında yer alıyor. Fakat biraz daha farklılık kazandırmak için örgülü at kuyruğu tercih edilebilir. Her iki yandan arkada toplanacak saçlara uzanan örgülü saç tutamları farklı bir izlenim oluşturabilir.

• Yandan örgülü topuz Arkada dağınık bir topuz oluşturabilir ve spreyle sabitleyebilirsiniz. Daha önceden yan kısımdan hazırladığınız bir tutam saç ile topuzunuza uzanan bir örgü şık gösterebilmek için yeterli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git