Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yaşa Göre Abiye Seçimi Nasıl Olmalıdır

Yaşa Göre Abiye Seçimi Nasıl Olmalıdır
6 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.011 kez okundu.

Yaşa Göre Abiye Seçimi Nasıl Olmalıdır

 

Yaşa-Göre-Abiye-Seçimi-Nasıl-Olmalıdır

Herkesin paralel konusu olan giyimlerde en çok tartışılan konular, boy, kilo, yaş problemleridir. Yaşınıza uygun model abiyeleri almak ve o güzelliği en derinden yaşamak istiyorsunuz. Fakat çevresel faktörler sizin bu konuda var olan cesaretinizi kırıyor, sizde isteksizlik güdüsünü ortaya seriyor. Bu tür olumsuz düşünceler kapılmak yerine kendi yaşınıza kilonuza uygun abiyelerin ne olduğunu araştırmak, mutlu başlangıçlar yapmanıza vesile olacaktır. Kilo ve yaş problemleri kadınların en zayıf noktasıdır. Bu durumlardan bile birçok kadının hayata küstüğünü ve yaşamaktan zevk almadığını görmekteyiz. Bütün bu olumsuz düşüncelerden sizi kurtaracak en iyi fikir insanlara aldırış etmemek ve aynalara küsmemektir.

İrade işte böyle zamanlarda gerekli ve güçlü olması gerekir. Yaşınız kaç olursa olsun kilonuz ne olursa olsun size göre de uyarlanmış abiye ve gelinlik modelleri vardır. Eğer bedeninize uygun ölçülerde bu giyimleri bulamıyorsanız ünlü bir moda evinde güzel bir tasarımını vücut tipinize göre yaptırabilirsiniz. Moda evlerinden alışveriş yapmak ve kıyafeti kendi arzunuz ile diktirmek her zaman ideal bir çözüm olacaktır. Onlar sizin yaşınıza ne gideceğiniz ve hangi renk ve modellerin size yakışacağını çok iyi bilirler. Onlara güvenerek hayata yeniden bağlanabilirsiniz. Eğer kilo probleminiz dert ediyorsanız size tavsiyemiz abiye modellerinde açık ton renkler yerine koyu renk türlerini seçmeniz olacaktır. Böylece sizler daha zarif olacak fazla kilolarınızı da bu renkler sayesinde saklamış olacaksınız. Örnek vermek gerekirse, koyu lacivert tonları, koyu gri tonları, siyah, mor, acı kahve, mürdüm, bordo, koyu kırmızı bu ton renklerde abiye modellerinde zarif görüne bilirsiniz.

Eğer çok zayıf iseniz bunun tam tersini yapmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. Mesela kısa ve zayıf kişilere beyaz renk, fuşya, pastel tonları, pudra rengi, lila, açık mavi, eflatun, tozpembe, uçuk pembe, sarı gibi cıvıl cıvıl iç açıcı renkler biraz daha toplu olmasına yardımcı olmaktadır. Yaşa göre abiye seçimi nasıl olmalıdır hakkında bilgileri sizlere sunduk. Burada yaşın hiçbir önemi yok önemli olan yaşa göre değil kafanıza göre takılmak, hayat enerjiniz yüksek tutmaktır .

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git