Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yaz Aylarının En Çok Kullanılan Ayakkabısı Babetler

Yaz Aylarının En Çok Kullanılan Ayakkabısı Babetler
24 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 1.898 kez okundu.

Yaz Aylarının En Çok Kullanılan Ayakkabısı Babetler

Rahatlığın ön planda olduğu yaz aylarında, babet kullanan bayanların sayısı çok fazladır. Renkli görüntüsü ve şık modelleri ile her bayanın dolabında mutlaka bulunan babetler, topuksuz olduğu için rahat yürüme imkânı vermektedir. Kısa boylu kadınların dikkatli giyindiği bu şık ayakkabılar, arkası açık modelleri ve bantlı yeni modelleri ile bakarken bile kadınları heyecanlandırmaktadır.

Babet Ayakkabılar İle Gündüz Giysi Kombinleri

Topuksuz ve rahat olan bu ayakkabılar, genellikle çalışan bayanların iş yerinde giyinmek için tercih ettiği modellerdendir. İş dışında alışveriş için ve uzun yürüyüşlerde babet kullanmak, rahat bir gün geçirmeye sebep olacaktır. Babetler; kot pantolonlar, mini etekler, şortlar, kapriler kısaca her türlü giysi ile uyum sağlar. Bu sezon piyasaya sürülen, arkası açık ve desenli modelleri mevcuttur. Puantiyeli, kareli, simli, pötikareli desenlerde birçok babet edinme şansınız olacaktır.

Babet Ayakkabılar İle Gece Kombinleri

Görüntü olarak çok şık olan, fakat topuğu bulunmayan bu ayakkabılar, boyu kısa bayanların gece pek tercih etmediği modellerdir. Uzun boylu bayanlar ise gece kıyafetlerini renkli ve şık babetler ile tamamlar. Genç kızlar da genellikle abiye giysilerin altında, elbisesi ile uyumlu renkte babetleri kullanmaktadır. Zıt renk modasının hâkim olduğu yaz sezonunda, siyah sade bir elbise ile mavi, sarı, turkuaz, yeşil düz renk veya desenli bir babet giyinerek, elbisenin sadeliğinden kurtulmanız mümkündür.

Yaz Aylarının En Çok Kullanılan Ayakkabısı Babetler Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git