Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yaz Düğünleri İçin Kıyafet Önerileri

Yaz Düğünleri İçin Kıyafet Önerileri
3 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.559 kez okundu.

Yaz Düğünleri İçin Kıyafet Önerileri

Dışarı çıkarken genelde çoğu kadın yarım saat hazırlanmaktadır. Ama bazılarının hazırlandığına değecek türdendir. Çoğu kadın ne giyeceğini bilemediği için saatlerce düşünür. Ama gerçek kombinler yapmayı bilen ve çoğu kadına göre güzel makyaj yapan kadınlar hem daha çabuk hazırlanarak daha güzel giysilerle dışarı çıkarlar. Erkekler ise genelde o kadar umursamayarak önlerine ne gelirse giyip çıkarlar. Ama özel davet ve gecelerde iş değişir. Bu sefer erkekler daha ciddi ve iyi kombinler yaparak gecenin şık erkekleri arasında yer alırlar. Özel geceler gibi kırdüğününde ne giyilir soruları için sizin işinizi kolaylaştıracak öneriler vereceğiz. Ne kadar rahat ve marjinal olursanız olun düğüne kot pantolon ve tişört kombini ile gitmemeniz gerekir.  Ciddi bir yer olduğu için ev sahibine ve o güzel mekana göre giyinmeniz gerekir.

Trend Kombinleme

Trend Kombinleme

Eğer çok ciddi bir şeyler giymek istemiyorsanız spor klasik olan tişört üzeri ceket giyebilirsiniz. Hem şık hem de çok serbest olamamış olursunuz. Ama dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise absürt seçimlerdir. Farklı olacağım diye absürt modelleri seçmemeniz gerekecektir. Farklı olmak istiyorsanız mavi, füme açık pembe veya kahve tonlarında bir takım elbise seçerek farklı olabilirsiniz. Bu takım elbiselere uygun aksesuarlarda bulmanız gerekecektir. Çünkü takım elbise ne kadar şık olursa olsun güzel bir saat veya ayakkabı ile kombin yapmazsanız fazla bir etkisi olmayacaktır. Kır düğününde ne giyilir sorusuna da yanıt olarak daha sade renklerdeki takım elbiseleri önerebiliriz. Damat gibi değil de daha serbest sportif ve şık takım elbiseleri giymemiz gerekecektir.

Trend Düğün Kombini

Trend Düğün Kombini

Yani damada rakip asla olmayınız. Abartmanıza hiç gerek yoktur. Zaten çok abartılı giyinirseniz etrafında tepkisi altında kalırsınız. Bu yüzdendüğün elbisesi için daha sportif modeller seçmelisiniz. Özellikle kır düğününde ne giyilir sorusuna da aynı şekilde cevap vermek gerekecektir. Çünkü genel olarak pek değişen bir şey yoktur. Sadece yazın biraz daha sıcak olduğu için daha rahat kıyafetler tercih edilir. Erkekler için terleme sorunu çok olacağı için daha ince giysiler giymek zorundadırlar. Ama buda pek mümkün olamayacaktır. Çünkü böyle özel gecelerde erkeğe en çok yakışan şey takım elbisedir. Erkekler için  düğünde ne giyilir diye sorun yapılmaz. Çünkü elbise bellidir. Sadece aksesuarları olarak saat ve takım elbisenin altına çok güzel bir ayakkabı seçmeniz gerekecektir. Bu sayede çok şık olacaksınız.

Yaz Düğünleri İçin Kıyafet Önerileri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git