Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yaz Mevsiminin En Çekici Elemanı: Mini Elbise

Yaz Mevsiminin En Çekici Elemanı: Mini Elbise
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.690 kez okundu.

Yaz Mevsiminin En Çekici Elemanı: Mini Elbise

Yaz mevsimi çoğumuza göre senenin en güzel zamanı. Böyle düşünmemizde tabi ki yazlık kıyafetlerin de rolü büyük. Yaz mevsimi ile özdeşleşmiş kıyafetlerden biri de mini elbise. Hele de yanık tene giyilen şık bir mini elbisenin içinde kendini muhteşem hissetmeyecek bir kadın yoktur herhalde dünya üzerinde.

Mini elbise modellerinde püsküller dikkat çekiyor

Malum 2015 ilkbahar-yaz sezonu birbirinden iddialı hatta şaşırtıcı trendlerle devam ediyor. Püsküller de bu trendlerden biri. Doğal olarakmini elbise modellerinde de püsküllerin hakimiyeti hissediliyor, öyle ki her renk püsküllü elbise markaların koleksiyonlarında arzı endam eğliyor. Püsküllü mini elbise seçerken birkaç küçük ayrıntıya özen göstererek bu elbiselerin içinde harika görünmeyi başarabilirsiniz. Öncelikle tabi ki vücut şekline uygun seçim yapmak hayati önem taşıyor. Sadece mini elbise de değil tüm kıyafetlerde vücut tipine uygun seçim yapmanın güzel görünmek için vazgeçilmez olduğunu da hatırlatalım bu arada. Ardından ten rengine uygun renkleri tercih etmek gerekiyor. Bu iki unsuru göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler sizi sadece şık ve çekici değil kusursuz bir görünüme ulaştıracaktır. Püsküllü mini elbiselerin özellikle yaz partilerinin deyim yerindeyse ilacı olduğunu da söylenmeden geçmeyelim.

Cut-out mini elbise de hala popüler

Son yıllarda dikkat çeken trendlerden biri de cut-out. Kıyafetlerin çeşitli bölgelerindeki pencereler olarak tanımlayabileceğimiz cut-out akımı en güzel haliyle mini elbiselerde çıkıyor karşımıza. Bu yaz da dünya starlarından sokaktaki genç kızlara hemen herkesin üzerinde gördük ve görmeye devam ediyoruz cut-out mini elbiseleri. Cut-out mini elbise seçerken de pencerelerin vücudumuzun güvendiğimiz bölgelerinde olmasına dikkat etmemiz bu elbiselerin için de mükemmel görünmemiz için vazgeçilmez. Örneğin göğüs dekolteniz güzelse göğüs kısmı pencereli, ya da sırtınız güzelse sırtı pencereli bir cut-out mini elbise seçmeniz yerinde olur.

Ve diğerleri…

Tabi ki mini elbise modelleri cut-out ve püsküllülerle sınırlı değil. Akla gelebilecek hatta gelemeyecek denli farklı modellerde mini elbise bulabilmek mümkün. Yazımızı bitirirken tekrar edelim, trendlere uymak kadar vücudumuzu tanımak ve ona uygun seçimler yapmak bizi gerçek şıklığa ve çekiciliğe taşıyacaktır.

Yaz Mevsiminin En Çekici Elemanı: Mini Elbise Konusu Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git