Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yeni Abiye Modelleri

Yeni Abiye Modelleri
22 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.326 kez okundu.

En Yeni Abiye Modelleri

yeni-abiye-modelleriBilindiği üzere kadınlar giyimlerine ve güzelliklerine hayli özen gösterirler. Gerek herhangi bir gün dışarı arkadaşları ile buluşmaya giderken, gerek işe veya okula giderken gerekse de özel günlerde gittikleri yerde en dikkat çekici ve en güzel kadın olarak görünmek isterler. Bilhassa özel günlerde birçok kadın giydikleri elbiseler ve abiyeler ile şıklık yarışına girerler. Düğünlerde, kokteyllerde, nişanlarda veya balolarda birçok kadın genel olarak abiye gibi daha özel ve abartılı kıyafetleri giymekten hoşlanırlar. Her vücut tipine ve her kadının tarzına uygun birçok yeni abiye modelleri sayesinde her kadın artık tarzını yansıtabilmektedir. Özellikle son yıllarda birçok ünlü modacının elinden geçen balık model abiyeler, dantelli abiyeler, straplez abiyeler de kadınların oldukça yakışan ve son yılların trend abiyeleri arasındadır.

Balık model abiyeler Genellikle uzun boylu ve az basenli kadınların giymesi önerilen balık model abiyeler bütün vücudunuzu sarar ve muhteşem bir şekilde görünmenizi sağlar. Adeta bir deniz kızı gibi görünmenizi sağlayan balık model abiyeler üst bedeninizden dizlerinize kadar vücudunuzu sararak inerken dizlerinizde muhteşem bir şekilde genişlemeye başlar ve oldukça ahenkli bir görünüm yaratır. Kadınların son yıllardaki vazgeçilmez abiye modeli olan balık model abiyeler isterseniz straplez olarak isterseniz de kayık askılı olarak rahatça kullanabileceğiniz birçok modeliyle sizlerin tarzını yansıtacaktır. Dilediğiniz gibi inci veya dantel detaylar ile de farklı bir görünüm yaratan balık model abiyelerinizi istediğiniz özel gününüzde tercih edebilirsiniz. Dantelli abiye modelleri Adeta dişiliğin bir sembolü gibi gözüken danteller son yıllarda tüm kıyafetlerde olduğu gibi abiyelerde de sıkça işlenmektedir.

Kadınlara harika bir asalet katan dantel detayları gerek omuzlarda, gerek göğüs kısmında gerekse de abiyenizin eteklerinde ve kuyruk kısmında kullanılmaktadır. İstediğiniz gibi transparan bir görünüm yaratırken aynı zamanda da daha kadınsı ve çekici de görünmenizi sağlamaktadır. Her geçen gün değişen moda trendleri ile birlikte abiyelerde de dantel detayları çok daha fazla kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle fransız dantellerinin asaleti ve şıklığı ile birlikte gittiğiniz mekanda tüm kadınlardan daha şık ve güzel bir görünüme kavuşabileceksiniz. Dantel detayı seven kadınlar için muhteşem bir seçim olan dantelli abiye modelleri de yeni abiye modelleri arasında yer almaktadır.

Straplez abiye modelleri Kadınların yıllardır en çok tercih ettiği abiye modellerinden olan straplez abiyeler günümüzün de hem yeni hem de sevilen modeli olmayı başarmıştır. Genel olarak orta göğüs büyüklüğüne sahip olan kadınlara tavsiye edilen straplez abiyeleri çok büyük göğüslü veya çok küçük göğüslü kadınlar giymekten kaçınmalıdırlar. Aynı zamanda straplez abiyeler daha çok dar omuzlu kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kürek kemiklerinizin çekiciliğini ortaya koyacak olan straplez abiye modellerini severek ve beğenerek kullanabileceksiniz. Dilediğiniz gibi kabarık model, balık model, sade model veya kısa model tüm abiyelerde straplez modelleri tercih edebilirsiniz. Omuzlarının güzelliğini ortaya çıkardığı gibi aynı zamanda da göğüs dekoltesine de izin vererek çok daha çekici ve kadınsı görünmenize yardımcı olur. Severek ve beğenerek kullanacağınız straplez abiye modelleri de yıllardır kadınların vazgeçilmeyen tercihi olmayı başarmış ve her zaman sizin şık görünmenizi sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git