Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yeni Moda Saçlarda Piksel Dokunuşlar

Yeni Moda Saçlarda Piksel Dokunuşlar
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.411 kez okundu.

Yeni Moda Saçlarda Piksel Dokunuşlar

Son zamanlarda modada özellikle aksesuarlarda dijital hayat vurgusunun yapıldığını, modayı yakından takip edenler rahatlıkla görebilirler.  Şallarda dijital baskılar, madalyon kolyelerde dijital simgeler, ojelerde dijital formlar derken dijital modası kendini saç tasarımında da göstermeye başladı!

Saçlarda piksel dokunuşlar olarak tanımlanan bu moda, özellikle başkaldırı, sıradışılık gibi kavramları hayatının merkezinde tutan gençler tarafından rahatlıkla kabul göreceğe benziyor! Tabii ebeveynler nasıl bir tutum takınacaklar onu da düşünmek gerekir!  Çünkü hakkını yemeyelim; gerçekten sıradışı ve alışımışın ötesinde.

Piksel modasında dijital dünya, özellikle uzun saçları bir fon olarak kullanıyor. Bu fonda genel olarak pembe, mor gibi pastel renkle dijital etkiler ve desenler yaratılıyor.

pixel-sac-modasi

Moda dünyasına çok hızlı giren piksel modası, ülkemizde oldukça tartışma yaratacak bir stil gibi görünüyor. Dzn saçlarda uygulanabilen piksel, tamamen profesyonel bir uygulama. Saçın yan taraflarında tasarım yapılabildiği gibi kimi modellerde piksel, sadece uzun perçemlere de uygulanabiliyor. Saçın arkasında da piksel için geniş bir zemin oluşturmak olası.

Çarpıcı  tonlarının kullanımı ve tercih edilmesi, açık söylemek gerekirse, en azından akım yayılana ve iyice tanınana kadar cesaret istiyor. Bu sebeple piksel modasında şimdilik saçın doğal rengine uygun geçişler daha çok rağbet görüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git