Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yeni sezon ferace satın al

Yeni sezon ferace satın al
10 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 818 kez okundu.

Yeni sezon ferace satın al

Ferace modelleri, bilindiği üzere daha çok Osmanlı İmparatorluğu zamanında kullanılan bir dış kıyafetin ismidir. Köylü kadınların sokak kıyafeti olarak kullandığı ferace, Arapça bir kelimedir ve “önü açık ferah elbise” anlamına gelmektedir. Kadınların sokakta giydikleri üst elbisesi; ilim adamlarının giydikleri geniş ve bol bir çeşit cübbe ve Mevlevilerin giydiği uzun hırka, ferace olarak bilinmektedir. Ancak doğal olarak tesettür modası içerisindeki yerleri nedeniyle tanınmaktadırlar. Gerçekten de, ferace modelleri günümüzde de kadınların en çok kullandıkları sokak kıyafetleri arasındadır. Nitekim her gardıropta en az bir adet ferace modeli bulunduğunu söylemek mümkündür.

Yeni sezon ferace modelleri ve fiyatları

Ferace modelleri, geleneksel olarak yazın hafif ipeklilerden, kışın ise çuha gibi yünlü kumaşlardan yapılır. Günümüzde de bu eğilimin devam ettiğini söylemek mümkündür. Pardesü modelleri ile de bu bakımdan ayrılırlar. Pardesüler sadece soğuk havalarda kullanılabilen kıyafetlerken, ferace modeller her mevsim kullanılabilir. Kaliteli bir ferace modeli serin tutar, kolay buruşmaz, yıkandığında ütü gerektirmez, dayanıklıdır, şık ve dökümlüdür, yıkarken kir tutmaz ve renk dayanıklılığı oldukça yüksektir. Günümüzde; tül detaylı kot, keten ve pamuklu kumaşlardan da ferace üretildiğini görebilmek mümkündür. Hatta lazer kesim ile üretilen suni deri ferace modelleri dahi mevcuttur. Ferace fiyatları da tüm bu hususlara göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alanı son derece geniş olduğundan, ferace modelleri tesettür modası içerisinde önemli bir yere sahiptir ve her sezon farklı bir renk/desen/stil moda haline gelir.

İndirimli ferace modelleri

Yeni sezon ferace modelleri, şıklığına ve görünümüne özen gösteren tüm kadınların ilk tercihi olmaktadır. Zira yaygın bir kullanıma sahip olduklarından herkeste vardır ve fark yaratabilmek için en yenilerini kullanmak gereklidir. Miss Tesettür web sitesi, bu bakımdan sizlere en yeni ferace modellerini en uygun fiyatlarla sunmakta, şık bir görünüme kavuşmak için bütçenizi zorlamanızı gerektirmemektedir. Mevsime göre günlük, düğünlük, umrelik ve diğer dini mekânlarda kullanabileceğiniz ferace modellerimiz, üstün kalite standartları ile üretilmiştir. Kumaşları vücudunuzu terletmez, kir tutmaz ve kolayca temizlenir. Miss Tesettür, tüm siparişlerinizi kargo ile istediğiniz adrese telim etmektedir. http://www.misstesettur.com.tr/ferace-modelleri-fiyatlari

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git