Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Fistan Modelleri

Yeni Sezon Fistan Modelleri
7 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 11.612 kez okundu.

Modern tasarım dünyasında adını her ne kadar abiye ya da elbise olarak duyursa da Fistan kelimesi, kültürümüzü ve geleneklerimizi daha net olarak ifade etmektedir. Yani fistan, abiye ve elbise üçlüsü aynı anlamı taşımakla birlikte fistan modelleri biraz daha detaylıdır. 

Yeni sezonda göz önünde çok fazlasıyla bulunan ve detaylı incelemelerinizde en şık detaylara sahip olan yeni sezon fistan elbise modelleri, canlı renkleri ve farklı tasarımlarıyla kendinden çok fazlasıyla söz ettirmeye başladı. Özellikle biraz daha orta yaş bayanlar için balon kol fistan modeli ya da bebe yaka uzun fistan elbise sezonun en çok konuşulacak modelleri arasında olması gerek diye düşünüyorum. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan yeni sezon değişimlerinde göze çarpan farklı modellerin de varlığından söz etmek gerekiyor. Düğün gününde daha şık görünmek isteyenler için de yeni seçeneklerin var olduğu yeni sezon fistan modelleri ile daha şık bir davet geçirebilirsiniz.

Elie Saab Fistan Modelleri

Abiye elbise modelleri üzerinde ciddi çalışmalar yapan Lübnan asıllı Elie Saab, fistan modelleri üzerinde de değişik tasarımlar yapıyor. Özellikle de lacivert renginin kullanıldığı fistan modelleri, dikkat çekici yanlarının yanı sıra, değişik detaylarıyla da göz önünde bulunuyor. En farklı tasarımlara ve kendine has çizgilere sahip olan fistan modelleri ile kendinden söz ettiren tasarımcı, yeni sezonda da bayanların çok beğenecekleri farklı modelleri sunmaya devam ediyor.

Yeni sezon abiye modelleri konusunda sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız sitemizi inceleyerek, en güzel abiye fistan modelleri konusunda dilediğinizi elde etmenin kolaylıklarını yaşayabilirsiniz. Yeni renkler, farklı tasarımla ve en güzel fistan modelleri ile beklediğiniz gibi bir sezon geçireceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git