Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yeni Sezonda Yumuşak Tonlar

Yeni Sezonda Yumuşak Tonlar
8 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 4.195 kez okundu.

Nihayet 2014 sezonunun ilkbahar yaz koleksiyonları kendini göstermeye başladı. Bununla birlikte tabi merak edilen kumaş tarzları, abiye modellerinde kullanılacak renkler ve yeni tonların ne şekilde olacağı da söz konusu olmaya başladı. Şimdiden tesettürlü hanımlar yaz alışverişlerine başladılar. Sezonun ilk canlı renklerini elde etmek isteyen bayanlar için yeni önerilerimizin olduğundan söz etmek istiyoruz. Bunlardan en başta gelen ise, hafif tonları tercih etmeleridir. Çünkü bu sezonda hafif tonlar trend modalar arasında görülüyor.

Sadeliğin ön planda olduğu 2014 ilkbahar yaz sezonunda, renkli abiye modellerinde daha çok açık tonlar üzerine yapılmış sade işlemeler dikkatleri çekiyor. Yine en güzel abiye modellerinde kullanılan mint tonu, su mavisi ve açık zümrüt renkleri de bayanların dikkatinden kaçmayacak tonlarda elde edilmiş.

Tasarım dünyasının en güzel abiye modellerini sizin için derlediğimiz sitemizde, tesettürlü hanımların beğeneceği çok sayıda yeni sezon modeli bulunuyor. Yeni sezonda zarif kemerli ve birbirinden şık abiye modelleri bayanların görücüsüne çıkıyor. Adını özellikle abiye giyiminde duyuran Kayra gibi markaların özenle tasarladıkları yeni sezon abiyelerde kullanılan renk tonlarının açık olması, markaların kıyasıya yarışmasını da beraberinde getirebiliyor.

2014 ilkbaharında açık renk giyinmek isteyen bayanların özel günlerinde eşlik edecek çok sayıda abiye modelini bulmaları ve daha kolay alışverişi elde etmeleri için sezona damgasını vuran yerli ve yabancı ünlü moda markalarının abiye modellerini sitemize ekliyoruz. Beğeneceğinize inandığımız yeni sezon abiyeleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git