Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yeni Trend: Bomber Ceketler

Yeni Trend: Bomber Ceketler
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.

Yeni Trend: Bomber Ceketler

Havalar ısınmaya başladı ve İlkbahar kıyafetleri gün yüzüne çıkmaya başladı. Yine de serin akşamlar için kıyafet önerileri önem kazanmaya başladı. Serin akşamlarda üşümemek için yanınıza ceket almanız en doğru yoldur. Bu noktada devreye bomber ceketler girmektedir.

Çiçek Baskılar Ön Planda

Bahar döneminin gelmesi ile birlikte çiçek desenler ön plana çıkmaktadır. Geçtiğimiz Yaz döneminde de ön planda olan floral etki bu dönemde de kendisini hissettirmektedir. Bomber ceketler, kısa yapısı, ince formuyla sadece Bahar aylarında değil Yaz döneminde de öne çıkmayı başaracaktır.
Bomber-ceket-modeli

Sokak modasına yön veren defilelerde sıklıkla karşımıza çıkan bomber ceketler, özellikle 80’li yıllarda düz modelleriyle birlikte erkek modasına damga vurmuştu. Günümüzde bayanlar için çeşitli desen ve renklerde karşımıza çıkan bomber ceketler, dikkat çekici sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Özellikle sulu boya etkisini hissettiren bu ceketlerin kollarını katlayarak, son derece şık bir sonuç elde etmeniz mümkündür.

Transparan Modeller

Bomber ceketler hemen her mevsimde kullanılan ceketlerdir. Bu ceketlerde klişeden uzaklaşmak isteyenler için transparan modeller dikkat çekmektedir. Hem ceket tercih etmek hem de çekicilikten ödün vermek istemeyenler için dantel ya da tül detaylarla süslenen modeller önerilmektedir. Bu modellerde genellikle desen de kullanılmıştır ve beyaz renk ön plana çıkmaktadır.

Yeni Trend: Bomber Ceketler Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git