Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Yılın Modası Tepeden Tırnağa Beyaz Elbise Modası

Yılın Modası Tepeden Tırnağa Beyaz Elbise Modası
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 3.500 kez okundu.

Yılın Modası Tepeden Tırnağa Beyaz ElbiseModası

İlkbahar ve yaz aylarında modaya çıkan ve özellikle yaz aylarında kadınların severek kullandığı komple beyaz elbiseler; düğünler, davetler, plaj partileri ve iş kombinleri için bayanlara büyük kolaylık sağlamıştır. Sıcak havalarda fazla kullanılan beyaz elbiseler, aydınlık ve canlı bir görüntü oluşturur. Bu modaya uymak için üste giyilen her parçanın, renkte olması beyaz gerekmektedir. Güneşten bronzlaşan ten ile oldukça uyumlu olan beyaz elbiseler, size gidilen ortamın yıldızı olma şansını verecektir.

Gece Kombinlerinde Komple Beyaz Elbise

Kır düğünlerinde ve davetlerde sık kullanılan tek parça elbiseler, beyaz renk seçilerek, birlikte kullanılan ayakkabı ve çantanın yine beyaz tercih edilmesi ile tepeden tırnağa beyaz modasını, yansıtma olanağınız bulunmaktadır. Serin yaz akşamlarında biraz daha resmi giyinmek isteyenler ise yılın modası blazer beyaz bir ceketin altında, etek veya pantolon tercih edebilir. Ayakkabı ve çantalar da beyaz tercih edilerek yine akşam eğlenceleri için uygun bir kombin oluşturmak mümkündür.

Gündüz Kombinlerinde Komple Beyaz Elbiseler

Gündüz saatlerinde, iş görüşmeleri ve toplantılar için beyaz elbiseler uyumlu olacaktır. Resmi bir ortam için beyaz bir gömlek, yine beyaz bir pantolon ile kullanılabilmektedir. Bu tür aynı renk elbise tercih edildiğinde, saçlar ve makyaj daha fazla ön plana çıkar. Abartıdan uzak dağınık saçlar ve hafif bir makyaj, sizi oldukça şık ve dikkat çekici gösterecektir.

Yılın Modası Tepeden Tırnağa Beyaz Elbise Modası Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git