Moda dünyasının en çok konuşulan ve en çok beğenilen Abiye modellerini YeniAbiyeler.com'dan bulabilirsiniz.

Zuhair Murad 2014 Pre Fall Koleksiyonu

Zuhair Murad 2014 Pre Fall Koleksiyonu
10 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 2.217 kez okundu.

Moda dünyasının her geçen gün yenilenen sektöründe, yeni sezonun birbirinden farklı modelleri ve markaları da yine hanımların beğenisine sunulmaya devam ediyor. Bayanların belki de her gün kendi kendilerine sordukları sabit sorulardan biri de “Bu gün ne giysem?” sorusudur. Saatlerce bu sorunun cevabını arayan bayanlar için 2014 sezonunda Zuhair Murad koleksiyonunu incelemelerini tavsiye ediyorum. Pre Fall 2014 koleksiyonunda yer alan yeni sezon abiye elbiseler, günlük giyilebilecek tasarımlarla üretilip bayanların beğenisine sunuluyor.

Siyah tonlarına ağırlık veren Zuhair Murad, bir anlamda bayanların kurtarıcısı olabiliyor. Çünkü renk seçimi yaparken siyah rengin kurtarıcı renk olduğunu hemen hemen bütün bayanlar düşünürler. Bu nedenle siyah renk hiçbir zaman hanımların dünyasından eksilmez. Pre Fall 2014 koleksiyonu trend renklerle birlikte püskül detaylarına önem verilmesi, minimal ve şık takımlara imza atması, bayanlar için tercih seçeneklerini markadan yana yapmalarını da arttıran nedenleri arasına alabiliyor.

Yeni sezon Zuhair Murad

Yeni sezon Zuhair Murad

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte davet ve düğünlerin sayısı da artacak. Bu nedenle bayanların elbise abiye tercihi de oldukça zorlaşacak. Biz de tüm bu zorlukları aşabilmeniz adına yeni sezonda en çok göze çarpan Zuhair Murad abiye elbise modelleri arasına en güzel seçenekleri sitemize ekleyerek fikir olması bakımından sizlere yardımcı olmaya karar verdik. Takım ceket abiye isteyenler için narin, bir o kadar da şık abiye elbiseler sergileyen koleksiyonu inceleyerek şıklığın çizgisinde buluşabilirsiniz.

Yeni sezon Zuhair Murad

Yeni sezon Zuhair Murad

Açıkçası yeni sezonda yeni modeller arasında gezinirken tercih yapmak bir hayli zor olacak. Tüm bu zorluklara karşı alternatif fikirler elde etmek istiyorsanız, sürekli güncel sitemizi inceleyerek giyim dünyasının kendinden en çok söz ettiren kıyafet modelleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Zuhair Murad Pre Fall 2014 koleksiyonunda sizin için seçtiklerimize birlikte göz atalım.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git